Adhuroj Matematiken

Forumi i vetëm shqiptar për matematikën
Ora eshte Shtu Kor 26, 2014 9:12 pm

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 2 postime ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Funksione eksponenciale, barazim
PostimPostuar: Mar Sht 06, 2011 8:40 pm 
Jashte linje

Anëtarësuar: Mër Gus 31, 2011 8:46 am
Postime: 1
Vertetoni barazimin per funskionet eksponenciale


Lart
 Profili  
 
PostimPostuar: Mar Sht 06, 2011 8:51 pm 
Jashte linje
Site Admin

Anëtarësuar: Pre Gus 26, 2011 1:15 pm
Postime: 427
Funksioni me me me

eshte funksioni eksponencial.


Tani kemi se


Lart
 Profili  
 
Shfaq postimet nga me para:  Rreshto sipas  
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 2 postime ] 

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]


Kush është në linjë

Anëtarë që po shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 1 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të bashkëngjitni skedarë

Kërkoni për:
Shkoni tek:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group