Adhuroj Matematiken

Forumi i vetëm shqiptar për matematikën
Ora eshte Pre Gus 22, 2014 11:35 pm

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Liber i mire per ushtrime
PostimPostuar: Mar Sht 04, 2012 8:16 pm 
Jashte linje

Anëtarësuar: Mar Gus 30, 2011 9:04 pm
Postime: 541
LIBER i mire per ushtrime - dedikuar per nxenesit e klases 12 te Gjimnazit "Frang Bardhi" ne Mitrovice, drejtimi matematike - informatike.


Lart
 Profili  
 
Shfaq postimet nga me para:  Rreshto sipas  
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]


Kush është në linjë

Anëtarë që po shfletojnë këtë forum: Google [Bot] dhe 1 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të bashkëngjitni skedarë

Kërkoni për:
Shkoni tek:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group