Adhuroj Matematiken

Forumi i vetëm shqiptar për matematikën
Ora eshte Enj Gus 21, 2014 11:58 pm

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: Katerkendeshi
PostimPostuar: Pre Dhj 07, 2012 3:40 pm 
Jashte linje

Anëtarësuar: Mar Gus 30, 2011 3:50 pm
Postime: 921
Vendndodhja: Kosove
Tregoni se meset e brinjeve te nje trapezi barakrahesh paraqesin kulme te nje rombi.


Lart
 Profili  
 
Shfaq postimet nga me para:  Rreshto sipas  
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]


Kush është në linjë

Anëtarë që po shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 1 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të bashkëngjitni skedarë

Kërkoni për:
Shkoni tek:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group