Adhuroj Matematiken

Forumi i vetëm shqiptar për matematikën
Ora eshte Mër Kor 30, 2014 6:58 am

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 
Autori Mesazh
 Subjekti i postimit: rrenja katrore e 2
PostimPostuar: Enj Dhj 01, 2011 10:14 am 
Jashte linje
Site Admin

Anëtarësuar: Pre Gus 26, 2011 1:15 pm
Postime: 427
Le te jene dy numra te plote pozitive. Tregoni se kur njeri nga numrat eshte me i madh se atehere tjetri eshte me i vogel se


Lart
 Profili  
 
Shfaq postimet nga me para:  Rreshto sipas  
Posto Teme të Re Posto një përgjigje  [ 1 postim ] 

Të gjitha orat janë UTC + 1 ore [ DST ]


Kush është në linjë

Anëtarë që po shfletojnë këtë forum: Asnjë përdorues i regjistruar dhe 1 vizitorë


Nuk mund të hapni tema të reja në këtë forum
Nuk mund të përgjigjeni në temat e këtij forumi
Nuk mund të ndryshoni postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të fshini postimet tuaja në këtë forum
Nuk mund të bashkëngjitni skedarë

Kërkoni për:
Shkoni tek:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group